Apex Legends 1.1.1

Apex Legends 1.1.1

Version 1.1.1
Download 2
Total Views 38
Stock
File Size 64.2 MB
File Type exe
Create Date 11. 6. 2019
Last Updated 11. 6. 2019
Stáhnout

Ukažte, co děláte v legendách Apex Legend, hře Battle Royale, kde soupeři z celého hraničního týmu bojují o slávu, slávu a bohatství.
Dobyte se s postavou v legendách Apex Legend, free-to-play Battle Royale střílečku, kde se legendární postavy se silnými schopnostmi spojí do boje o slávu a štěstí na okraji Frontieru. Mistr stále se rozrůstajícího seznamu různorodých legend, hluboké taktické hry a odvážné nové inovace, které se vyrovnávají se zkušenostmi Battle Royale - to vše v drsném světě, kde se něco děje. Vítejte v dalším vývoji Battle Royale.

Sestavte si své členy teamu
Vyberte si Legendy a spojte své jedinečné dovednosti s ostatními hráči a vytvořte tak konečnou posádku.

Strategická bitva Royale
Využijte své schopnosti k uskutečnění strategických plánů a přizpůsobení silných stránek vaší posádky novým výzvám v průběhu vývoje zápasu.

Inovace vyvíjející žánry
Zažijte zbrusu novou řadu inovativních funkcí, které vyrovnávají žánr Battle Royale, včetně Respawn Beacons, Smart Comms, Intelligent Inventory a zcela nového způsobu, jak se dostat do akce s nasazením Jumpmaster.

Sladká, sladká kořist
Vpadni a drancuj s řadou mocných zbraní, různorodých příloh a užitečného brnění. Po boji sbírejte množství kosmetických možností pro přizpůsobení vaší postavy a zbraní a odemkněte nové způsoby, jak se během zápasu předvést.