BurnInTest Standard 9.0.1015

BurnInTest Standard 9.0.1015

Version 9.0.1015
Download 2
Total Views 31
Stock
File Size 22.8 MB
File Type exe
Create Date 9. 6. 2019
Last Updated 9. 6. 2019
Stáhnout

Uživatel může vybrat hardwarové komponenty, které mají být testovány, a individuálně nastavit zátěž umístěnou na každém z nich pomocí posuvných lišt.

Všechny výsledky testů se zobrazí ve vlastním okně a výsledky jsou shrnuty spolu s chybami zjištěnými v hlavním okně programu. Váš procesor, pevné disky, CD ROM, vypalovačka disků CD, DVD, zvuková karta, 2D grafika, 3D grafika, paměť, síťové připojení, přehrávání videa a tiskárna mohou být testovány současně.

Výsledky lze uložit na disk, vytisknout nebo exportovat jako grafický obrázek. Mezi další funkce patří uživatelsky konfigurovatelné chyby a detaily záznamu, rozhraní pro monitorování teploty, časované testy, cyklické restartování a komplexní online nápověda.

BurnInTest důkladně provádí PC hardware v nejkratším časovém období, takže občasné nebo skryté problémy jsou nalezeny dříve, než se změní v katastrofu. BurnInTest je vhodný pro počítačové nadšence, výrobce hardwaru, systémové integrátory a „overclockery“, kteří chtějí efektivně zhodnotit své systémy.