Cinebench R20.0.4

Cinebench R20.0.4

Version R20.0.4
Download 7
Total Views 28
Stock
File Size 222.25 MB
File Type zip
Create Date 9. 6. 2019
Last Updated 9. 6. 2019
Stáhnout

Cinebench využívá stejný výkonný 3D engine, který byl nalezen v oceňovaném animačním softwaru Cinema 4D Release 20, aby přesně vyhodnotil výkon procesoru v různých systémech a platformách.

Již více než deset let je Cinebench populárním nástrojem pro hodnocení výkonu hardwaru. Cinebench skóre jsou používány správci systému, aby pomohli učinit rozhodnutí o nákupu, novináři přezkoumat hardware, výrobci hardwaru optimalizovat své nejnovější produkty, stejně jako majitelé počítačů k vyhodnocení jejich individuální systém.

Vylepšení Cinebench Release 20 odrážejí celkový pokrok v CPU a renderovací technologii v posledních letech, což poskytuje přesnější měření schopnosti Cinema 4D využít více CPU procesorů a moderních procesorových funkcí dostupných pro průměrného uživatele.

Výkon hlavního procesoru (CPU)

Testovací scénář využívá veškerý procesní výkon vašeho systému k vykreslení fotorealistické 3D scény (z animace "No Keyframes" od společnosti AixSponza). Tato scéna využívá různé algoritmy ke zdůraznění všech dostupných procesorových jader.

Ve skutečnosti může Cinebench měřit systémy s až 256 procesorovými vlákny. Tato testovací scéna obsahuje přibližně 2 000 objektů, které obsahují celkem více než 300 000 polygonů, a používá ostré a rozmazané odrazy, oblastní světla, stíny, procedurální shadery, antialiasing a mnoho dalšího. Výsledek je zobrazen v bodech (body). Čím vyšší je číslo, tím rychleji procesor.